Muž jeden

Autor: Katka Slatkovska | 6.10.2012 o 22:53 | (upravené 8.10.2012 o 16:18) Karma článku: 7,37 | Prečítané:  200x

Muž. Máš 35 a si v najlepšom veku. Už teraz si dosiahol viac, ako bolo treba. Máš vysokopostavený nielen hlas a náležite dávaš ženskému osadenstvu najavo svoju prítomnosť.

Tvoja manželka ti je verná ako pes a máte dve krásne deti - Sárinku a Tominka. Aj ty si jej verný, ale len naoko. Ona všetko vie, ale v záujme udržania zdravej rodiny je potrebné držať spolu. A tak ti pravidelné štvrtkové nočné výjazdy s láskavým úsmevom na perách toleruje a ešte ti na ne žehlí košele. Ráno ich po tebe nachádza v koši úplne dokrkvané, smrdiace fetom, poznačené výrazným lacným rúžom a niekedy aj obsahom žalúdka niektorej z tvojich žien.

Podľa seba a názorov na mol opitých dám si úžasný nielen v posteli a mimo nej, no aj v golfe. Elegentný šport na prečistenie hlavy plnej čísel a ekonomických ukazovateľov, ktorým v podstate rozumieš, ale vlastne ani nie. Máš dokonale vymakaný švih palicou a popritom ešte stíhaš sledovať obdivné pohľady nových nádejných mileniek. Mimochodom, tiež rovnako naoko golfovo zdatných, ako ty.

Si znalec v oblasti auto-moto, ale zaujímaš sa len o top triedy a pár takých kúskov aj vlastníš a s príchodom 12. septembra si patril do prvej desiatky majiteľov i-Phonu 5, lebo sa to na každého slušného finančníka patrí.

Sedíš vo svojej priestrannej kancelárii s kvalitným nábytkom z masívneho dreva. Veľký naleštený stôl s ťažítkom a stálym miestom pre perpetuum mobile a antistresovou guličkou - tlaky predsa treba ventilovať.
Ten stôl je pevný, lebo musí vydržať, keď na ňom prevádzaš náročné fyzické aktivity s tvojou sekretárkou alebo s inou z tvojich dám.

Miluješ svoju manželku, miluješ svoje deti, miluješ umenie, kultúru a film a miluješ aj Baudelairove Kvety zla, no nie si ako Baudelaire a smrť svojho doterajšieho spôsobu života z lásky k svojim blížnym v sebaobetovaní sa nepripustíš. A rovnakým, presne rovnakým spôsobom popieraš všetko ostatné, čo zároveň miluješ.

Cítiš, že niečo tu nesedí, ale nevieš presne čo a dokonca si ani nemyslíš, že by si za to všetko mohol byť zodpovedný práve ty. A v tom celom kolobehu povinností a radovánok, ale hlavne tých radovánok si ani nevšimneš, že tvoja manželka je z toho celkom unavená. Asi to bude stresom z práce, ale najbližšia dovolenka v exotike to spraví.

Jeden by sa ťa opýtal, či si načisto stratil súdnosť a vieru v Boha, ale bolo by to asi zbytočné, lebo ty žiješ podľa toho, že viera je všade, kde ju nájdeš a ty tých Vier v rôznych obmenách a podobách nachádzaš habadej. Aj bohov máš niekoľko a obraciaš sa na nich v závislosti od situácie a svojich potrieb. Ty by si pokojne mohol byť bohom - bohom zeleného šalátu a bol by si jediný, ktorý by dokázal spacifikovať šalátové mušky.

Si nudný a nezáživný presne takým istým spôsobom, ako si pre tvoje ženy neodolateľný.

A teraz sa, prosím, otoč o 180 stupňov a konečne raz buď naozaj sexi - choď za svojou rodinou, tráv s nimi celé dni a ukáž im, že ti na nich záleží.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Slovensko.sk bude vyzerať ako gmail. Toto sú nové e-schránky

Eseročky budú mať povinne aktivované schránky od júla. Za služby evidencie vozidiel sa bude dať zaplatiť kartou.

KOMENTÁRE

Prečo je nevyhnutná vojna Facebooku a Bruselu

Padol prvý výstrel v regulačnej vojne.


Už ste čítali?